• 608523545

Aktualności

Weekend pełen sukcesów!!!

przez Mariusz | w Nowości, Zawody | on Marzec 19, 2012

Ostatni weekend 17/18 marca 2012 roku okazał się być rewelacyjny dla naszego klubu. Pierwszego dnia nasze ekipy były w dwóch miejscach. Jedna starsza wraz z trenerami walczyły na matach o medale Mistrzostw Warszawy a druga z rodzicami pojechała do Suchego lasu na Międzynarodowy Turniej. Obie ekipy spisały się super!!! Bartek Siekierzyński zdobył złoty medal mistrzostw Warszawy wygrywając wszystkie pojedynki przed czasem!!! To pierwszy złoty medal Mistrzostw Warszawy dla Klubu!!! Przemek Oleszczuk był o mały krok od dołożenia drugiego złota, lecz po przegranej w półfinale musiał zadowolić się brązowym medalem tak jak Weronika Lach, która pokozała wielki charakter w dążeniu po medal. 4 miejsce dla Oli Gawrylak, 5 miejsce dla Kacpra Puchalskiego i miejsce 7 zajął Szymon Prajzner. Ogromne brawa i gratulacje dla nich!!! Ekipa w Suchym lesie w tym samym czasie nie próżnowała i wywalczyła jeden złoty medal – Gabriel Skipiała, dwa brązowe – Marcin Kowalski i Hubert Pasieczyński oraz miejsce 5- Michała Rybarczyk. Pierwszy dzień dał nam ogrom emocji i radości. Jakby tego było mało niedziela była również szczęśliwa dla Lemurasów. Swoją świetną formę po raz kolejny potwierdzili Bartek Lepianka ( złoto), niezniszczalny Gabriel Skipiała ( złoto – już któreś z kolei), Marcin Kowalski ( złoto), Hubcio Pasieczyński ( złoto – dołożone do 40 pozostałych medali w jego kolekcji), Michał Rybarczyk ( brąz – przegrał tylko z kolegą z klubu Marcinem Kowalskim), Marcin Rowicki (brąz), Tymek trąbicki ( srebro)!!! Do grona startujących lemurów dołączyły kolejne osoby: Jasiek Ołdak, Mieszko Gawkowski, Witek Rybarczyk, Michał Grzegory, Roksana Zawadzka. Brawa dla nich za każdą stoczoną walkę. Bo żeby wygrywać najpierw trzeba zacząć walczyć!!! Grono naszych zawodników jeżdżących na zawody stale się powiększa a wraz z nimi ilość medali:-) Cieszy nas to ogromnie i jesteśmy bardzo dumni z zawodników Klubu Judo Lemur!!! Gratulacje dla zawodników!!!:-)

No Comments do "Weekend pełen sukcesów!!!"