• 608523545

Aktualności

Turniej na Słowacji – dużym sukcesem

przez Mariusz | w Nowości, Zawody | on Kwiecień 29, 2012

Ten weekend był dla Lemurów wyjątkowy. Pierwszy turniej zagraniczny w historii naszego klubu. A żeby tego było mało to okazał się również pełen sukcesów!!! Dziewięciu megamocnych zawodników zdobyło 9 medali i jedno dodatkowe miejsce 5:-) Turniej zaczął się dla naszych od szybkiego złotego medalu w wykonaniu naszego najmłodszego bo niespełna 7-letniego Tymka „Tornado” Trąbickiego. I nie bez powodu dostał taki pseudonim. Cztery zwycięskie pojedynki zajęły mu może półtorej minuty łącznie. Wchodził, rzucał, wygrywał!!! Dodatkowo Tymek w starszej kat. wiekowej zajął miejsce 5!!! Zaraz za nim po medale ruszyli pozostali. Bartek „Profesor” Lepianka w swoim pięknym stylu zdobywa brązowy medal, Marcin Kowalski Złoto nie dając swoim przeciwnikom cienia szans. Gabriel Skipiała i Michał Rybarczyk podzielili się w finale medalami między sobą. Gabriel wziął złoto a Michał srebro. Hubert Pasieczyński, który miał dzień pięknym rzutów i szybkich Ipponów zdobył złoto oraz na deser został najlepszym zawodnikiem turnieju w kat. dzieci 2002-2004!!! Kolejny medal w swoim dorobku umieścił Szymon Prajzner. Tym razem brązowy. Ale to co Szymek pokazał to przede wszystkim największe serce do walki walcząc z dużo cięższymi zawodnikami. Przegrał przez dźwignię, której w Polsce w tym wieku jeszcze się nie stosuje a gdyby nie to może było by i złoto:-) Srebrne medale dla Julii Świątkiewicz i Rafała Olejnika, którzy dopiero rozkręcają się w kategorii młodzików!!! Oprócz sukcesów wyjazd miał super atmosferę. Organizatorzy nas ugościli fenomenalnie i dbali o nas podczas całego turnieju. Duże podziękowania dla naszych rodziców za super wyjazd bez, których to wszystko by się nie udało. Duża pomoc z ich strony. A jak wiadomo rola rodziców w sukcesach dzieci jest nieodzownym elementem!!! Wszystkie te rzeczy sprawiły, że wyjazd był bardzo, bardzo udany!!!:-)