• 608523545

O klubie

Klub Judo-Lemur

Historia naszego Klubu jest póki co krótka, ale za to zawiera wiele wydarzeń, wiele pracy naszej, dzieci, rodziców, przyjaciół klubu. Pracę pod banderą Lemura zaczęliśmy koło 7 lat temu od zajęć w kilku przedszkolach oraz dodatkowych, niedzielnych zajęć na ul. Karowej, na sali  judo Uniwersytetu Warszawskiego. Stamtąd też mamy takie klubowe gwiazdy jak Hubert Pasieczyński, Bartek Lepianka, Hubert Bardian, Kuba Golędzinowski czy Michał Rybarczyk. Wielu innych zawodników również przemierzyła za nami szmat czasu, drogi i różnych miejsc zanim osiedliśmy na stałe. Po „Karowej” było przedszkole „Wyspa skarbów” na ulicy Skarbka z Gór 142 b gdzie spędziliśmy ponad półtora roku. W tym miejscu z grupki 25 osób stworzyliśmy dwie ogromne grupy, które liczą ponad 110 osób zapisanych. Z „Wyspy Skarbów” w październiku 2011 roku przenieśliśmy się obok do szkoły nr 112 na ul. Zaułek 34 gdzie mamy dużą, super wyposażoną salę z matą, drabinkami, linami, drążkami i całym zapleczem, gdzie nasi młodzi zawodnicy mają bardzo dobre warunki aby rozwijać swoje umiejętności:-)

o-nas-002

W między czasie zaczęliśmy prowadzić zajęcia jeszcze w 7 innych miejscach w całej Warszawie( Tarchomin. Targówek, Wola, Centrum, Kobiałka, Bielany) zaczęliśmy współpracę z kolejnymi przedszkolami. Aktualnie zawodnicy naszego klubu są świetnie wyszkoleni technicznie i fizycznie. Wygrywają wiele walk i całych turniejów na terenie całego kraju. Są też tacy, którzy od ponad 30 turniejów nie wrócili bez medalu. Trenujemy po to żeby walczyć i wygrywać. Taka jest idea klubu – złoty medal Igrzysk Olimpijskich. W skład programu jaki prowadzimy z dziećmi są treningi w klubie, turnieje, obozy oraz wyjazdy i wycieczki w ramach odpoczynku bądź integracji oraz co ważne program indywidualny dla najlepszych zawodników wraz ze wsparciem oraz opieką specjalistów. W naszym klubie oprócz sukcesów sportowych stawiamy duży nacisk na ogólny rozwój dziecka. Zarówno fizyczny jak i mentalny(kultura osobista, umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach, itp). Pracujemy personalnie z „trudnymi” dziećmi oraz mamy duże sukcesy w pracy dziećmi, które mają problem z dużą nadwagą. Opisy, zdjęcia, filmy z naszych osiągnięć i tego co robimy są dostępne na stronie oraz na naszym fanpage’u na facebooku.
Jesteśmy cały czas w drodze do naszego głównego celu jakim jest ZŁOTY MEDAL IGRZYSK OLIMPIJSKICH.
PRZED NAMI JESZCZE WIELE SUKCESÓW, WIELE PORAŻEK, ALE MY SIĘ NIE PODDAMY:-) TO NASZA PASJA:-)
DUŻĄ MOTYWACJĄ DLA NAS SĄ DZIECIAKI, KTÓRE CIĘŻKO PRACUJĄ NA SWOJE UPRAGNIONE SUKCESY ORAZ RODZICE DZIĘKI KTÓRYM TWORZYMY WSPANIAŁY TEAM!!!

WYNIKI NASZYCH NAJLEPSZYCH MOŻEMY PODEJRZEĆ W ZAKŁADCE „NASI MISTRZOWIE”.

DOŁĄCZ DO NAS:-)

www.judo-lemur.pl © 2018
Dr Koala
Projekt i utrzymanie dna01.pl