• 608523545

Aktualności

Kolejne Wielkie Sukcesy Naszego Klubu

przez Mariusz | w Nowości, Zawody | on Październik 2, 2012

Złoty i brązowy medal na Warsaw Judo Open oraz worek medali na mini turnieju w Brwinowie!

W ostatni weekend 29/30 września nasz klub odwiedził dwa turnieje. W sobotę rano udaliśmy się na turniej do Brwinowa. Poziom turnieju był słaby ale nasi zawodnicy mieli okazję zdominować ten turniej we wszystkich kategoriach w których mieliśmy reprezentantów. Dużą atrakcją i nowością dla nas były walki między naszymi zawodnikami na turnieju. Były dla zawodników i rodziców bardzo emocjonujące:) Złote medale zdobyli Jagoda Zawartko, Bartek Lepianka, Michał Rybarczyk Hubert Bardian, Marcin Kowalski, Przemek Oleszczuk, Szymon Prajzner, Kacper Puchalski, Bartek Siekierzyński. Srebrne Dla Kuby Golędzinowskiego, Tymka Trąbickiego. Brązowe dla Maćka Rychcika, Kamila Tomkowicza, Olka Stańczaka, Gabriela Skipiały. Miejsca czwarte dla Julii Walendzik i Bartka Lisa.

Olbrzymim Sukcesem naszego Klubu było zdobycie pierwszego w historii medalu na Warsaw Judo Open, który odbył się na warszawskim Torwarze(największej hali widowiskowej w Warszawie). Największego Międzynarodowego Turnieju Judo w kraju na którym startowało przeszło 1150 zawodników. Brązowy medal zdobył Łukasz Kurek w kat. do 66 kg pokonując w walce o 3 miejsce naszego Rafała Olejnika któremu zabrakło 20 sek do finału. Przegrywając po ciężkiej walce Rafał trafił na Łukasza i tym razem, a zarazem po raz pierwszy w życiu zwyciężył Łukasz i zdobył upragniony medal na tak wielkim turnieju. Drugiego dnia WJO złoty medal w pięknym stylu wywalczyła Julia Świątkiewicz. To jak narazie największy sukces naszych zawodników. Widać, że ciężka praca nie idzie w las a nasi zawodnicy z każdym treningiem się rozwijają. Poniedziałek i wtorek spędzą na kampie, który odbywa się na Torwarze. Tam przez dwa dni będą sparować z zawodnikami z kadry narodowej oraz z ekip z innych państw, które brały udział w turnieju. Taki trening to najważniejsza rzecz w podczas rozwoju zawodnika.

Ogromne Gratulacje dla naszych Lemurów!!!

do "Kolejne Wielkie Sukcesy Naszego Klubu"