• 608523545

Zawody

Turniej im. Grzegorza Malika na Białołęce!!!

Rok rocznie na warszawskiej Białołęce odbywa się turniej im. Grzegorza Malika, który był świetnym trenerem i pedagogiem. Trener Malik miał swój wpływ w wychowaniu i trenowaniu trenerów Lemura na obozach kadry makroregionu i na treningach wspólnych w Warszawie. Świetna postać w warszawskim judo!!! Lemury stawiły się mocną ekipą na ten turniej. Duże podziękowania dla ekipy kibiców rodziców i zawodników, którzy licznie w bluzach klubowych przybyli dopingować a niejednokrotnie zdzierać gardło wspierając naszych zawodników. Na hali było czarno pomarańczowo za co wam dziękujemy. Mamy nadzieję i dołożymy wszelkich starań żeby za rok na tym turnieju było nas jak najwięcej!!!
Lemury zaprezentowały się bardzo dobrze. Począwszy od najmniejszych dziewczynek. Julia Walendzik złoto, Lidka Jędrzejek srebro, Ania Kowalska brąz i całe podium w tej kategorii było nasze!!! Jagoda Zawartko już prawie miała złoto w kieszeni lecz przegrywając ważną walkę zdobyła brąz, lecz już na kolejnych turniejach czujemy tutaj złotko!!! Dopiero rozpoczynające zawodniczą karierę Ola Czwakiel i Daria Sierakowska zdobyły swoje pierwsze brązowe medale- super!!! Ładnie spisali się na turnieju Krzysztof Jeż i Patryk Sowulewski lecz tym razem bez medalu.
Najlepiej z całej ekipy wypadł Bartek Lepianka zdobywając dwa brązowe medale w dwóch róznych kategoriach wiekowych. Najpiękniejsze walki tym razem i staję się to powoli regułą toczył Hubert Pasieczyński, który karmi nas co raz piękniejszymi technikami. Aż miło takie rzeczy oglądać!!!;-) Hubert Bardian po dobrych walkach zajął miejsce 2 i tym samym brnie co raz wyżej:-) w tej samej kategorii 5 miejsce dla Krzysztofa Filipka, który z turnieju na turniej nam się rozkręca. Duże brawa dla Bartka Lisa, który walczył jak Lew i swój brązowy medal wygrał w ostatniej sekundzie walki!!! Bez medalu tym razem Tymek Trąbicki po ładnej walce, Witek Rybarczyk, Julian Rejman, Kuba Wawrzonek, Kuba Golędzinowski, Maciej Rychcik, Olo Stańczak, Jan Lizińczyk, Zuza Kostrzewa ale ich czas jeszcze nadejdzie to bardzo młodzi i ambitni fighterzy. Pierwszy turniej zaliczył również Kamil Tomaszek i jak to prawie zawsze się dzieje podczas pierwszego turnieju stres wziął górę. Srebro dla Igora Cisiaka i brąz dla Rafała Mamota. Solidne walki stoczyli Gabriel Skipiała, choć nie zgadzamy się z decyzją sędziów w pierwszej walce i przez to tylko brąz dla Gabriela. Marcin Kowalski srebro po przegranej w finale z Adrianem Pełką bardzo utytułowanym zawodnikiem. Bez medalu tym razem Michał Rybarczyk, Dawid Duda, Patryk Duda, Jonasz Marczewski.
W tym tygodniu wypad pod Poznań do Lubonia na bardzo fajny turniej Memoriał Jigoro Kano!!!
Trzymajcie Kciuki!!!DSC_0307

www.judo-lemur.pl © 2018
Dr Koala
Projekt i utrzymanie dna01.pl