• 608523545

Zawody

Sukces przez duże S!!!:-)

SUKCES PRZEZ DUŻE S:-)
W niedzielę podczas Mistrzostw Warszawy dzieci Lemury pokazały ogromne serce do walki i piękne lemurowe judo. Było mnóstwo emocji i szczęścia a wszystkie Lemury przyczyniły się do ogromnego sukcesu jakim było zwycięstwo w klasyfikacji klubowej – medalowej i punktowej. Z dorobkiem 12 złotych medali 4 srebrnych i 8 brązowych i wielu 5 miejsc w których zabrakło trochę szczęścia do medalu wygraliśmy klasyfikację:-)Jako trenerzy jesteśmy ogromnie dumni z naszych zawodników. Nie będziemy wymieniać tu każdego z nazwiska bo nie chcemy nikogo pominąć ale dla wszystkich ogromne brawa i gratulację. Dla rodziców oczywiście za wsparcie też bo to wszystko tworzy całą wielką lemurową rodzinę:-)
Oczywiście przy takiej okazji chcemy podziękować wszystkim naszym sponsorom bez których sukces nie był by możliwy. To dzięki nim mamy możliwość wyjazdów i wielu innych rzeczy:-)
#studio306 #citysecurity #truckarenagrojec #arenasmaku #drkoala#fizjoklinika #autowimar #skodaautowimar #csgroup
#cleanservice #ojciecpracz

A My z tej okazji dla wszystkich, którzy wzięli udział w niedzielnym turnieju Mistrzostw Warszawy przygotowaliśmy niespodziankę w postaci wspólnego wyjścia to Hangaru Parku Trampolin gdzie będzie można poszaleć razem:-) szczegóły co do dnia i godziny już wkrótce

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla drużyny i GRATULACJĘ DLA WSZYSTKICH!!!

#judolemur

www.judo-lemur.pl © 2018
Dr Koala
Projekt i utrzymanie dna01.pl