• 608523545

Zawody

Kolejny puchar dla Lemurów!!!;-)

Weekend był jak zwykle dla Lemurów bardzo pracowity!!! Ponieważ był długi zaczął się bardzo wcześnie bo już w czwartek. Ekipa 5 zawodników wraz z rodzicami i trenerem pojechała na turniej na Ukrainę. Lwów oprócz tego, że piękne miasto to i okazał się szczęśliwy dla naszych młodych wojowników:-) Po bardzo ładnych walkach Hubert Pasieczyński zdobył złoty medal. Rafał Mamot z odrobiną szczęścia zdobył medal srebrny. Medale brązowe dla Kuby Golędzinowskiego po bardzo trudnych walkach i Marcina Kowalskiego, który nie pokazał na tym turnieju wszystkiego co potrafi. Srebro zdobył również Bartek Lepianka, który od dziś oprócz pseudonimu „Profesor” dostaje dodatkowy pseudonim „cyborg”. Bartek oprócz srebra dołożył jeszcze 5 miejsce w starszej kat wiekowej. Razem 9 stoczonych pojedynków w tym jeden trwał dziewięć i pół minuty!!! Choć przegrany Bartek pokazał w tej walce prawdziwy charakter wojownika i serce do walki. Turniej i wycieczka bardzo udana:-)

W przerwie sobotniej Lemury zrobiły pokaz w szkole Julii Swiątkiewicz w gimnazjum nr 164 przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej Białołęce.

Niedziela okazało się dla nas bardzo szczęśliwa. Po wielu trudnych walkach naszych zawodników zdobywamy upragniony Puchar na turnieju we Włocławku gdzie rok temu byliśmy na drugim miejscu tuż za gospodarzami:-) Nasi zawodnicy stoczyli mnóstwo walk. Byli i tacy jak np. Tymek Trąbicki, który zdobył dwa złota i jeden brąz:-) Mimo wielu błędów taktyczno – technicznych to turniej okazał się udany:-) a Lemury spisały się na Puchar. Do pucharu rękę przyłożyli i medali zdobyli Witek Rybarczyk, Hubert Bardian, Tymek Trąbicki, Kuba Golędzinowski, Rafał Mamot, Bartek Lepianka, Kuba Wawrzonek, Krzyś Filipek, Bartek Lis. Serdecznie im Gratulujemy !!! Kawał dobrej roboty!!! Podziękowania dla naszych kibiców-rodziców i małej Niny Mamot, którzy nas wspierają:-)

www.judo-lemur.pl © 2018
Dr Koala
Projekt i utrzymanie dna01.pl