• 608523545

Zawody

Warsaw Judo Open – Mamy znowu złoto!!!

W ostatni weekend na warszawskim Torwarze odbył się największy turniej dla młodzieży w Europie. Warsaw Judo Open organizowane przez Klub Judo Ryś po raz kolejny pokazało jak może wyglądać profesjonalnie zrobiony turniej i to z takim rozmachem!!! 1111 zawodników i zawodniczek toczyło walki na 9 matach z tego walki finałowe odbywały się na podeście ponad półtora metra nad ziemią. Coś fantastycznego. W tym turnieju w tym roku wystartowali Szymon Prajzner,który po jednej porażce odpadł z turnieju choć było widać, że „Kluskowi” brakowało zakazanych na tym turnieju dźwigni i duszeń oraz Bartek Siekierzyński,który zwyciężył w tym turnieju w pięknym stylu przez same ippony. To dobry start w nowym sezonie w którym Bartek zmierza po złoty medal Mistrzostw Polski młodzików.

Nasi zawodnicy w poniedziałek i wtorek wezmą również udział w campie organizowanym po turnieju na, którym kilkuset zawodników dwa razy dziennie będzie miała okazję przez 3 godziny walczyć i sparować.
Mamy nadzieję, że za rok oprócz wyników na turnieju Lemury postarają się zająć cały sektor aby dopingować zawodnikom naszego klubu.
W tym tygodniu turniej w Nadarzynie na który wybieramy się solidną ekipą:-)

www.judo-lemur.pl © 2018
Dr Koala
Projekt i utrzymanie dna01.pl